Yüreğir İlce Başkanı Necip Fazıl Cengil,
Yunusoğlu’nda Miting Gibi Toplantı

AK Parti, Yüreğir’de her geçen gün gücüne güç katıyor. Yüreğir mahallelerinde gerçekleşen toplantılar adeta miting görüntüsünü andırıyor. 

AK Parti Yüreğir Genişletilmiş Bölge toplantılarından 14’üncüsünü Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Kurt’un ev sahipliğinde ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kasım Pamuk’un iştirakiyle yoğun bir katılımla Yunusoğlu Mahallesi’nde gerçekleştirdi.

Yunusoğlu’nda Miting Gibi Toplantı
Yunusoğlu’nda Miting Gibi Toplantı
Toplantıya Sandık Başkanları yanında, mahalle başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. 

Programda bir konuşma yapan Yüreğir İlce Başkanı Necip Fazıl Cengil, birçok mahallelerde sandık bazlı toplantıları yaptıklarını ve yapmaya devam ettiklerini belirterek, “Bugün Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ramazan Kurt’un davetlisi olarak buradayız. Yunusoğlu’nun bereketli topraklarında bu toplantımızı yapıyoruz. Maşaallah Yunusoğlu Mahallemiz tüm çalışmalarını bitirmiş, her an seçim olacakmış gibi hazır.

Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdükçe daha iyi verimler alıyoruz

Yunusoğlu ile birlikte tüm mahalle başkanlarımız, muhtarlarımız ve üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.  “Demek oluyor ki teşkilatlarımızla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdükçe daha iyi verimler alıyoruz” diyen Cengil; “Bizim teşkilat olarak her zaman, herkese kapılarımız açık, kim çalışmak istiyorsa, bir taşın üstüne taş katmak istiyorsa buradayız. İşte bunun örneği Yunusoğlu mahallemiz.” dedi.

Yüreğir İlce Başkanı Necip Fazıl Cengil,
Yüreğir İlce Başkanı Necip Fazıl Cengil,

Sandık bazlı toplantılarının 2023 seçimlerinin adım taşları olduğunu belirten Cengil;”Emin adımlarla, birlik beraberlik içinde startını verdiğimiz çalışmaların meyvesini alıp Yüreğir’imizi Türkiye’nin en başarılı ilçesi yapacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir