Cengil ‘Derneklerimizle Birlikte Yüreğirimiz için Çalışacağız’
CENGİL: ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Ak Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Cengil,  Başkan Niyazi Göğer ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek esnafın  sorunlarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Beraberinde Ak Parti Başkan Yardımcıları ile Esnaf Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Cengil, Pandemi süreci içerisinde vatandaşların yanında, esnafın da çok zor şartlar altında kaldığını ve olumsuz etkilendiğini belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz her zaman için esnafın yanında yer alarak,  pandemi sürecinin en az zayiatla nasıl atlatılacağı konusunda devamlı esnafımızla beraber hareket ettiler.” dedi

Cengil ayrıca, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yüreğir’de bulunan esnafları devamlı ziyaret ettiklerini belirterek, esnaflarımızın çayını içiyoruz, çalışmaları hakkında bilgi alarak sorunlarını  dinliyoruz. AK Parti olarak her zaman için esnafımızın yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer de AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, pandemide ekonomik anlamda en fazla etkilenen kesimin küçük esnaf olduğunu bu süreçte esnaf ve sanatkarların yaşadığı sorunlara da dikkat çekerek  çözüm önerilerini gündeme getirdi.

 Göğer ayrıca, pandemi sürecinde esnafın en büyük dayanağının devletin sağladığı destekler olduğunu vurgulayarak, “Önümüzdeki süreçte de Devletimizin esnafımıza destek olmaya devam edeceğini ümit ediyoruz. İnanıyorum ki devletimizin sağladığı ve saylayacağı destekler neticesinde esnaflarımız bu süreçten daha güçlü çıkacaktır” dedi.

One thought on “Cengil: Esnafımızın Her Zaman Yanındayız”
  1. […] Yunusoğlu ile birlikte tüm mahalle başkanlarımız, muhtarlarımız ve üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.  “Demek oluyor ki teşkilatlarımızla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdükçe daha iyi verimler alıyoruz” diyen Cengil; “Bizim teşkilat olarak her zaman, herkese kapılarımız açık, kim çalışmak istiyorsa, bir taşın üstüne taş katmak istiyorsa buradayız. İşte bunun örneği Yunusoğlu mahallemiz.” dedi. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir