MÜSİAD’dan ‘Üye Buluşmaları’ etkinliği
MÜSİAD’dan ‘Üye Buluşmaları’ etkinliği

NOVACELL AJANS / ADANA- Pandemi sürecinde etkinliklerini elektronik platformda gerçekleştiren MÜSİAD Adana, normalleşme sürecinin ilk fiziki buluşmasını Bulutlar Kuruyemiş’in üretim tesislerinde gerçekleştirdi. Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru ve Ahmet Zenbilci’nin de katıldığı ‘Üye Buluşmaları’ etkinliğinde yeni 8 üyeye katılım kitleri verildi.

 MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, pandemi sürecinde yönetim kurulu toplantıları başta olmak üzere birçok etkinliği görüntülü platformdan gerçekleştirdiklerini, normalleşmeyle birlikte fiziki etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

MÜSİAD
MÜSİAD

Üyeler arasında tanışma ve ticareti geliştirme etkinlikleri kapsamında yeni dönemde hem Adana olarak kendi içlerinde hem de diğer şehirlerin MÜSİAD üyeleriyle üye buluşma etkinlikleri yapacaklarını belirten Kavak, “Üyemiz Bulutlar Kuruyemiş’in ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz buluşmayla adeta özlem giderdik. Adana ve Türkiye ekonomisine sağladığı istihdam ve ihracatla önemli katkı sağlayan, kendi sektörünün ülkemizdeki markaları arasına giren Bulutlar Kuruyemiş ve değerli üyemiz Şerafettin Bulut’u kutluyorum. 10 bin metrekare alanda kurulmuş bu güzel tesisin yeni yatırımlarla daha da büyüyeceğine inanıyorum. Üyelerimizle dönemsel olarak benzer işletmelerimizde bir araya geleceğiz. Bu buluşmalar tanışmanın yanı sıra ortak iş yapma kültürümüze, yeniliğe ve ticaret artışına vesile olacak” diye konuştu.

MÜSİAD üyeleriyle üye buluşma etkinlikleri yapacaklarını belirten Kavak,
MÜSİAD üyeleriyle üye buluşma etkinlikleri yapacaklarını belirten Kavak,

Etkinliğe katılan Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru ve Ahmet Zenbilci de üreten, bu ülkenin büyümesine katkı sağlayan her girişimcinin yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, MÜSİAD Adana üyesi olan 8 iş adamına katılım kitlerini teslim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir