Asfata rekor kırıyor
SARIÇAM BELEDİYESİ ASFALTTA REKORA KOŞUYOR

Sarıçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Başkan Bilal Uludağ’ın talimatları doğrultusunda başlattığı asfalt hamlesine hız kesmeden devam ediyor. Ekipler planlamalar doğrultusunda Sarıçam’ın birçok noktasında sıcak asfalt çalışmasını sürdürüyor.

Sarıçam Belediyesi 1. Etap aasfaltlama çalışmaları kapsamında 40 bin ton asfaltın kullanılacağı asfaltlama hedefine adım adım ilerliyor. Ekipler kentin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine her bölgesinde aralıksız çalışma yürütüyor.

Ekipler Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde asfaltlama çalışmasının ardından mahalledeki yol çizgi çalışmalarını da tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu.

Sarıçam Asfatlanıyor
Sarıçam Asfatlanıyor
“2022 YILI SONUNA KADAR SARIÇAM’DA ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK”

Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde asfalt çalışması ve yol çizgi çalışmalarını tamamladıklarını belirten Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 2022 yılı sonuna kadar Sarıçam ilçesinde asfalt sorunu kalmayacağını belirtti.

Yapılan planlama doğrultusunda Sarıçam İlçesi’nde çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten Başkan Uludağ sözlerine şöyle devam etti “ İlçemizde hız kesmeden devam eden asfaltlama çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Merkezden kırsala ayrım yapmaksızın eşit hizmet götürüyoruz. Balcalı, Esentepe Mahallesi, Yeşiltepe, Beyeceli, İncirlik, Orhangazi ve Sarıçam Mahallemiz ’in ardından Ertuğrul Gazi Mahallemiz’in toplam 13 sokağında, 1.763m uzunlukta, 12.341m2 alanda asfalt ve yol çizgi çalışmasını tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunduk. Daha modern bir Sarıçam için, önümüzdeki yılsonuna kadar ilçemizde asfaltsız yol bırakmayacağız.”

İLGİNİZİ DE ÇEKEBİLECEK HABERLER

Sarıçam Asfaltlamada Rekor Kırıyor

Oto Center Yüreğir Ve Sarıçam’a Büyük Bir Katkı Sağlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.