SEMİHA AKFINDIK  Emlak Danışmanı Kocaeli’nin  GURURU OLARAK BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜLER

Kocaeli’nin tanınmış ünlü ve renkli simalarından, Genç girişimci başarılı iş kadınları arasın da kariyerini koruyan, Dürüstlüğün den, Kişiliğin ’den ödün vermeyen,35 yıllık iş deneyimi ile meslek aşkı ile Müşterilerinin gönlünde taht kuran, Emlak danışmanlığında iş tecrübesi ve bilgisinden dolayı emlak danışmanlarının duayeni olan Güler yüzüyle başarılı hizmetler sunan Semimha Akfındık Danışmalığı ile hizmetlere kalıcı imzasını atan, Yetenekli, yenilikçi, azimli, gayretli, mütevazi, güler yüzlü, hoş sohbet, çalışkan, Dünyalar Güzeli Hanım efendisi, Pandemi srtesini atmak için eşi ile Türkiye turunu gerçekleştiren .Gittiği yerlerde Siyasetin  önemli isimleri ile  karşılamasından dolayı siyasetçilerinde ilgi odağı olmaya devam ediyor.

CHP Genel Başkanı Sn.Kemal Kılıçtaroğu ile karşılaşması  ve konuğu olması  partililerin ve yöre halkının gülen yüzlü olmasından dolayı halkın sevgi yumağı oldu.

Adanana ziyaretinde Gelecek Partisinin Genel Başkanı Sn. Ahmet Davutoğlu ile yolları kesişmesi siyasi arena Sempatik olan Semiha Akfındık’ı siyaset liderleri ile karşılaşması tesadüflerin yanı sıra teklifler alması acaba siyaset arenasına girmesi için bir işaret akıllara eliyor.

Başarılı güler yüzlü duayen iş kadınlarında siyasete yeni bir soluk getireceğini  yolları kesişen liderlerde belirtiler

Kocaeli’nin Gruru olan Semiha Akfındık müşterilerinin aynı zamanda psikolojilerine göre yönlendirme yaparak ,Müşteri Memnuniyetini ön planda tutmaktadır., Kocaeli’nin Emlak danışmanı olarak değil Türkiye’nin  vaz geçilmezi olarak, Çalışmalarını  sürdürmektedir.

SEMİHA AKFINDIK  emlak danışmanı Kocaelinin  GURURU OLARAK BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜLER
SEMİHA AKFINDIK emlak danışmanı Kocaelinin GURURU OLARAK BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜLER

Göstermiş olduğu, Üstün gayret ve performansı ile  Meslektaşlarının  müşterilerinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Başarılarına İmza atmaya devam eden Akfındık   Romatem Hastalarına hizmet veriyor

Bu arada, yüzünün güler yüzlülüğü kadar sesinin güzelliği’de ön planda

Erol Sayan’dan ders alan ve Kocaeli Valiliği’nin korosunda, rahmetli Şefik Postalcıoğlu’nun ekibiyle 14 sene Türk sanat müziği okuyan. Sanat müziğinde iddialı bir sesim ama 14 yıl sonunda annesinii kaybettiği sene, Türk sanat müziği kendisine çok ağır geldi ve devam edemedi. Akfındık’’Yine de şimdi eşimizin dostumuzun cemiyetlerinde, katıldığımız yemeklerde keyifle sahne alıyorum. Bu da benim hobim. Rahmetli babam Hasan Macit ve annem Zekibe Macit beni bu konuda desteklemişti, ancak ben o dönem evliliği tercih ettim. ‘’

Eşim Burhan Akfindık , oğlum Ataman Akfındik endüstri mühendisi oğlum ,gelinim Hataylı Gaye Akfındık erkek torunum ege mayısta 2 yaşına girecek ve mayısta 2 ci kız olacak torunum Anka bebeğimiz dünyaya gelecek sağ kolum 20 yıldır yanımda yardımcım Tufan Şirin ve 5 kardeşim var 2 erkek kardeşim metin ve Hakan Macit ikiz kız kardeşlerim Şenay Nuray macit ile birlikte aynı sektörde hizmet vermekteyiz öğretmen bir babanın kızı ve geliniyim 15 yıl Kocaeli ünv kantin işletim 12 yıldır emlak danışmanlığı yapıyorum.

İyi bir muhitte eşim Sinoplu ben Gümüşhaneliyim ancak babamın öğretmenliği dolayısıyla 6 aylık bebekken İstanbul Silivri yerleştik 79 yılında’da güzel memleketim Kocaeli’ye yerleştik 35 yıllık evliyiz memleketimizi gezmeyi çok seven uyumlu bir çiftiz birlikte çalışıyoruz busem emlak ismide bizim isimlerimizi birleşmesinden ortak bir isim oldu

Makina ressamın ancak mesleğimi hiç yapmadım amacım konservatuvar okumaktır orada rahmetli babam müsaade etmedi 15 yıl Kocaeli Ünv .kantin işletmeciliği yaptım şu andaki 12 yıldır busem emlak danışmanlık hizmetlerini yapıyorum

Budurumdan dolayı da Başarı ödülüne layık görülen,. GÜNEY HAVADİSİN GAZETESİNİN  26.Kuruluş Yılı,Ulusal Basın Gecesin’de  Semiha Akfındık  en başarılı,Genç  yetenekli,bilgili,Donanımlı, Onur Plaketi,Başarı Ödülünü Takdim edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir