SENA YILDIRIM VE ANIL GÜR
Sena Yıldırım ve Anıl Gür ün Takılan nişan yüzükleri ile yaşamlarına mutlu bir başlangıç yaptılar.

Yıldırım ailesinin  güzeller güzeli kızı Sena Yıldırım  ile Gür Ailesi’nin yakışıklı oğlu Anıl, Asel Verda ‘da yapılan muhteşem bir tören ile evliliğe ilk adım olan nişan  yüzüklerini takarak başlangıç yaptılar.

Asel Verda salonu’nda yapılan nişan  töreninde gelin Adananın tanınmış aileleri bir arada nişan törenine şahitlik yaptılar

İki adanalı ailenin kaynaşmasıyla keyifli mutlu anlar yaşandı Yıldırım ile Gür Aileleri artık akraba..

Aslen adanalı olan kızımız lise yılları arasında Ailesiyle Antalya’ya yerleşen Sena Yıldırım alın Anıl Gür  ile küçük bir merasim yapıldı Nişan yüzüklerini taktılar

Sena Yıldırım Antalya’da özel bir hastanede çalışmaktadır

Üniversiteyi Eğitiminden sonra polis eğitimini’ de tamamlayan Anıl Gür görevine

Ankara’ya atanarak başlamıştır

Yıldırım Ailesinin  dünyalar güzeli kızı Sena Yıldırım ile Gür Ailesinin yakışıklı oğulları Anıl Gür muhteşem bir nişan töreni ile çocukluk hayallerine gerçek oldu….

YILDIRIM VE GÜR AİLELERİ
YILDIRIM VE GÜR AİLELERİ

Asel Averda yapılan nişan törenine iki ailenin de yakınları ve sevenleri  ve Sena ile Anı’ın arkadaşları katılarak genç çiftlerin bu mutlu gününe şahitlik yaptılar.

Sena’nin göz  kamaştıran nişan elbisesi içinde adeta bir prenses gibi olan Sena ve Anıl  birbirlerine çok yakıştıran davetliler, “Allah mutluluklarını daim etsin ve darısı evliliklerine” demekten kendilerini alamadılar.

Törene katılan davetlilerle tek tek ilgilenen Sena ve Anıl nişan töreni boyunca adeta yerlerinde oturamadılar.

Gece geç saatlere kadar süren nişan töreninde davetliler bu mutlu güne şahitlik yapmanın yanı sıra gönüllerince de eğlendiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir