Ben Kadınım şarkımda Klip

Söz ve Besteleri bana ait. Bu senenin Maksi Singel’ını çıkarttık. “Ben Kadınım” ve “Temassız Kalalım” Son zamanlarda kadınlara şiddet ve taciz’den dolayı, kadınlara moral olacak. Ben Kadınım şarkımda Klip’te dokunma işaretini vurgulayan ve son bölümünde dayak yemiş yüzü morarmış bir kadın figürünü yansıttık.

"Temassız kalalım" şarkımda hareketli harika bir şarkı.
“Temassız kalalım” şarkımda hareketli harika bir şarkı.
Ünlü besteciler artık çok kötü şarkılar yapıyor,

Sade bir klip ve Çok kaliteli, nitelikli sözü olan şarkımın çok dinleneceğine inanıyorum. ve Corona’dan dolayıda ilişkilerde mesafeli olmamızı hatırlatan “Temassız kalalım” şarkımda hareketli harika bir şarkı. Piyasadaki bestecilerin egoları ve aç gözlülüklerinden, bendeki bu yetenekte ortaya çıktı. Ünlü besteciler artık çok kötü şarkılar yapıyor, tamamen eller havaya, 15’likler buraya, altı boş sözler.

Ben Kadınım şarkımda Klip
Ben Kadınım Şarkıma Klip

Benim Şarkılarım Kaliteli Şarkı’dan anlayan ve 40 yaş üstü insanlara göre, şarkılarım 80 leri hatırlatan modası geçmeyen türden, içi dolu, her zaman İnsanlar’ın zihnini uyandıran sözler olacak, çünkü zihinleri derin uykuda, onları uyandırma görevini üstleniyorum. Birde youtuber, fenomen, tik tokçuların şarkılarını çıkartan yapımcılara sesleniyorum, para için şarkıcılık işini kalitesizleştirenlere pirim verip şarkılarını çıkartmayın.

 Çok kaliteli, nitelikli sözü olan şarkımın çok dinleneceğine inanıyorum.
Çok kaliteli, nitelikli sözü olan şarkımın çok dinleneceğine inanıyorum.
Eğitimli kaliteli şarkıcılar çıkartın, herkes şarkı okumasın lütfen.

Beni terk etmeyen Tanrı’ma, desteğini veren Sevgili dost Aranjörüm Ozan Kavasoğullarına, Klip desteğinde olan Sevgili Yönetmenim Süper Magazin’in yetkilisi Yusuf Gür’e Yapımcım Azad Üzüm’e ve Melodi Müzik Yapım’a sonsuz

Teşekkür ederim, hakkınızı nasıl öderim bilmiyorum. Hepinizi Seviyorum.

Sheri Deniz ‘in Yeni Klibi Ben KADINIM

İLGİLİ HABERLER

ŞERİFE ( SHERİ Deniz) KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞUYOR Sheri Deniz’Merhaba Hayat’

SHERİ DENİZ ”Hayat Senaryom” Sheri Deniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.