Sıfırbiradana.com Yalçın Göl ile anlaştı....

Sıfırbiradana.com Yalçın Göl ile anlaştı

Adana’nın önde gelen şirketlerinden Tarınoğlu Şirketler Grubu bünyesinde yer alan sıfırbiradana.com ’un başına tecrübeli gazeteci Kamil Yalçın Göl getirildi.

Yaptığı haberlerle, dosyalarla ses getiren, aldığı çok sayıda ödülle adından sıkça söz ettiren, Türk spor medyasının önemli isimlerinden biri olan Kamil Yalçın Göl artık sıfırbiradana.com ’un başına geçiyor..

Hep daha farklı, daha iyi olmayı hedefleyen sıfırbiradana bundan sonra usta gazeteci K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğinde çıtayı yükseltmeyi hedefliyor.

90’lı yıllarda mesleğe spor spikeri olarak adımını atan K. Yalçın Göl, meslek kariyerine çok sayıda ödül sığdırdı. Birçok televizyon ve radyoda yaptığı başarılı programların ardından, sayısız dergi ve gazetede spor yazarlığı gibi görevler üstlenen K. Yalçın Göl, en son Radyo Pembe’de Genel Koordinatörlük yapmaktaydı. Araştırmacı kimliğiyle birçok sır perdesini aralayan, gündemi sarsan özel haberlere imzasını atan usta gazeteci, K. Yalçın Göl, bundan böyle tüm mesleki birikimini sıfırbiradana.com hizmetine sunacak…

Sıfırbiradana.com Yalçın Göl ile anlaştı....
Yalçın Göl

6 ay önce  yayın hayatına başlayan www.sifirbiradana.com, Kamil Yalçın Göl yönetiminde Adana’da habercilikle farkını hissettirmek istiyor..

KAMİL YALÇIN GÖL KİMDİR?

İstanbul doğumlu spor yazarı ve yorumcusu 28 yıllık meslek yaşamı boyunca yerel-ulusal birçok gazete, dergi, televizyon, radyo ve internet portalında çeşitli görevlerde bulundu..

Fanatik Basket Gazetesi, Radyo Sport, Aylık 6. Adam Dergisi, Spor TV, Megabasket, Sporbox, Turkbasket gibi Türkiye’nin önde gelen web portallarında yazılar yazdı, yorumlarda bulundu..

Adana’da KanalA- TV, Tempo TV ile KTV yerel televizyonlarda ve Radyo Güney, Yıldız FM, Genç Radyo, Spor FM ile Pembe Radyo’da Genel Yayın Yönetmenliği yaptı.

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Başkan Yardımcılığı ile Yerel Medya Güçbirliği Platformu Başkanlığı’nın yanısıra, Vücut Geliştirme Federasyonu Medyadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği başta olmak üzere birçok basketbol ve futbol kulübünde medya direktörlüğü görevlerinde bulundu.

Basketbol yazarı ve yorumcusu olarak Dünya, Avrupa ve Euroleague gibi üst düzey organizasyonları yıllardır takip eden Kamil Yalçın Göl spor alanında birçok ödülün sahibi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir