Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

Adana’da “Okullar arası Step Aerobik ile Küçükler Tenis Turnuvası” Sona Erdi

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği ‘’Okullar arası Step Aerobik müsabakaları ve Küçükler Tenis Turnuvası ’’ sona erdi.

Step Aerobik Cimnastik Müsabakaları Yüreğir Spor Salonu’nda gerçekleşirken, Küçükler Tenis Turnuvası Adana Tenis Dağcılık Spor Kulübü Tesislerinde yapıldı. Öğrenci velileri ile sporseverler etkinliklere büyük ilgi gösterdiler.

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları sorumlusu Ramazan Bahadır törende yaptığı konuşmada,” Cimnastik tüm spor branşlarının temelini oluşturuyor. Antrenman çalışmalarındaki fizyolojik gelişmelerin ana unsuru cimnastik sporudur. Buradan Küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde ki müsabakalarda dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.”

Ramazan Bahadır, Adana Tenis Dağcılık Spor Kulübü Tesislerindeki ödül töreninde tenis sporunun ilimizde çok güzel bir ivme kazandığını ve okul sporlarının vazgeçilmez bir branşı haline geldiğini belirtti. Burada başarılı olup ileriki tarihlerde gerçekleştirilecek şampiyonalara adını yazdıracak birçok sporcu görüyorum. Umuyorum ki sporcularımız Adana’mızı en iyi şekilde temsil edecekler. Başta Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak olmak üzere ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin’e ayrıca müsabakaların gerçekleşmesine katkı koyan tüm herkese teşekkürlerimi sunuyorum. ” Diye konuştu.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Tenis İl Temsilcisi Ferudun Açan, Antrenörler, Okul Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir