Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (BAŞTEK)'ten Ankara'da bir ilki gerçekleştirerek Tokatlı öğrencilerin yanında olmak, onların sorunlarına el atmak, çözüm bulmak amacıyla Kızılay'da bir yer açtı.

BAŞTEK Ankara’da Tokatlı Öğrenciler İçin İlki Gerçekleştirdi

Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (BAŞTEK)’ten Ankara’da bir ilki gerçekleştirerek Tokatlı öğrencilerin yanında olmak, onların sorunlarına el atmak, çözüm bulmak amacıyla Kızılay’da bir yer açtı.

Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (BAŞTEK) Yönetimi adına BAŞTEK Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Özçelik yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Açıklamada şu görüşler yer aldı.

Değerli arkadaşlar,

Kıymetli hemşerilerimiz,

Sevgili öğrenciler,

Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (BAŞTEK) Ankara merkezli faaliyet gösteren bir sivil toplum kuruluşudur.

Gayesi, samimiyet ve inanmışlıkla birlik ve beraberlik ruhunu inşa ederek Tokatlılar arasında dayanışmayı sağlamaktır.

Bu dayanışma ruhunu yakalamak ve başarmak için bu süreçte üzerimize düşen tüm sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek BAŞTEK olarak en önemli önceliğimiz ve görevimizdir.

Bu kapsamda,

Ankara’da öğrenim gören tüm Tokatlı öğrencilerimizin yanında olmak, onların sorunlarına el atmak, çözüm bulmak amacıyla Ankara-Kızılay menekşe sok. 18/3 de yeni bir yer, özellikle bu amaç için hazırlanarak öğrencilerimizin hizmetine sunulmuş bulunmaktadır.

Burada öğrencilerimiz,  ders çalışma imkanının yanında, hiç bir ücret ödemeden çay ve kahvelerini içebilecekleri, Etüd, konferans, toplantı ve bir çok sosyal etkinlikten istifade etme imkanı bulacaklardır.

Bu nedenle,

Ankara’da ki tüm öğrencilerimizi bu gruba davet ediyoruz.

Kısacası Ankara’da öğrenim gören tüm öğrencilerimize ev sahipliği yapmak istiyoruz.

Bu projemizin şimdiden Ankara’da öğrenim gören tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor, selam ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir