Adana Turuncu Beyazlılar Derneği Yılbaşı gecesi Sağlık Personellerini, Emniyet Mensuplarını ve İtfaiye Ekiplerini unutmadı. Dernek üyeleri ilk olarak Adana Marsa Kadın Doğum Hastanesi personellerini ziyaret etti. Burada görev yapan sağlık personellerine özellikle pandemi döneminde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Tatlı ikramında bulunarak sağlıklı bir yıl geçirmelerini dilediler.

Turuncu Beyazlılar Derneği’nden Yılbaşında Anlamlı Ziyaretler

Adana Turuncu Beyazlılar Derneği Yılbaşı gecesi Sağlık Personellerini, Emniyet Mensuplarını ve İtfaiye Ekiplerini unutmadı.
Dernek üyeleri ilk olarak Adana Marsa Kadın Doğum Hastanesi personellerini ziyaret etti. Burada görev yapan sağlık personellerine özellikle pandemi döneminde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Tatlı ikramında bulunarak sağlıklı bir yıl geçirmelerini dilediler.

TURUNCU BEYAZLILAR DERNEĞİ
TURUNCU BEYAZLILAR DERNEĞİ

Tatlı ikramında bulunarak huzur ve güven dolu bir yıl temennisinde bulundular.

Ardından Adana Asayiş Şube Müdürlüğü Motorize Ekipler Büro Amirliği’ni ziyaret eden dernek üyeleri, burada görev yapan polislere de tatlı ikramında bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.
Turuncu Beyazlılar Derneği üyeleri son olarak Adana İl İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek 2020 yılında Elazığ, İzmir gibi bir çok ilde meydana gelen doğal afetlerde özverili bir şekilde çalışan itfaiyecilere şükranlarını sundu. Tatlı ikramında bulunarak huzur ve güven dolu bir yıl temennisinde bulundular.

Turuncu Beyazlılar Derneği yaptığı açıklamada, 2021 yılının sağlıkçılar, polisler ve itfaiye ekiplerinin en az çalışacağı bir yıl olmasını dilediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir