TÜSİAV’dan ATO’ya ziyaret
TÜSİAV Başkan Yardımcısı Soydan LEVENT ve TÜSİAV Enerji Platformu Başkanı Kutlu TAMAY, ATO Başkanı Gürsel BARAN’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette günün anısına hazırlanmış ufak hediye ve ikramların sunulmasının ardından toplantı kısmına geçildi. Aynı zamanda Biotem Kurumsal Hizmetler Yönetim Kurulu Başkanı olan Soydan LEVENT özellikle Temizlik Hizmetleri Sektörünün içinde bulunduğu sıkıntılardan ve firmasının gelecek planlarından bahsetti. 2022 yılı baharında Londra’da önemli bir ödül töreni gerçekleştirileceğini ve Türkiye’de kendi sektöründe hiçbir firmanın daha önce aday olmadığı Uluslararası ‘’Green World Awards’’ En İyi Çevreci Uygulama Ödülünü ATO Üyesi de olan Biotem Kurumsal Hizmetler firmasının kazandığı müjdesini verdi. Gürsel BARAN’da bu durumdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisini tebrik etti ve ATO olarak her zaman yanlarında olduğunu ifade etti.

Uzun yıllardır Enerji Sektöründe çalışmalar yapan ve 2 yıl önce kurmuş olduğu Tamay Enerji Danışmanlık firması ile İndirimli enerji Temini konusunda Danışmanlık hizmetleri veren Kutlu TAMAY ise son zamanlarda Enerji Sektöründeki hareketlilik ve Enerji fiyatları hususunda Gürsel BARAN’la fikir alışverişinde bulundu. İkili TÜSİAV Başkanı Veli SARITOPRAK’ın selamlarını ileterek ATO’dan ayrıldı.

Kadriye Ciritci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.