Yakışıklı model Rüzgar Arslan
Yakışıklı model Rüzgar Arslan

Yakışıklı model Rüzgar Arslan, 2019 yılında Best Model Yarışması’nda kazandığı mansiyon ödülünden sonra kariyer basamaklarını hızlı adımlarla tırmanmaya başladı.

Film yapımcılarının gözde yüzü olan Rüzgar Arslan, modellikteki başarısını oyunculuk kariyerinde gösterdiği performansıyla taçlandırdı. Art arda dizi ve film teklifleri alan yakışıklı model Arslan, seçici davranıp iyi yapımlarla yola devam edeceğini söyledi.

Yakışıklı best model setlerde

Şubat ayında başlayacak olan bir korku filminde de önemli bir karakteri canlandıracak olan Arslan, aynı ay içerisinde başka bir aksiyon filminde de rol alacağını söyledi. 

HABERİN SONU
haberinsonu.com
Yakışıklı best model setlerde

Şubat ayında başlayacak olan bir korku filminde de önemli bir karakteri canlandıracak olan Arslan, aynı ay içerisinde başka bir aksiyon filminde de rol alacağını söyledi. Yıllardır sektörün içinde olan büyük üstatlarla aynı sahneyi paylaşacak olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadığını ifade eden Arslan, “Genç yaşta, hayallerime kavuştum. Gelen teklifleri ve senaryolar arasında seçici davranıyorum” diyerek başarısına başarı katmaya devam ediyor.

Aslen Tokatlı olan ve uzun yıllar İstanbul’da, sinema sektörünün içinde yer alan Rüzgar Arslan, başka bir hayalinin ise iyi bir kadroyla, yine iyi bir rolde ve iyi bir projeyle memleketinde çekilecek bir film seçinde olmak istediğini söyledi.

NOVACELL AJANS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.