Ceyhan’da çocuklarımız için gittiğim’de okulda çok güzel bir kız çocuğu gördüm ayağında terlik mahcuptu; Çakır gözlü bir kız çocuğu hikayesini dinledim hocalarından babası felçlik geçirmiş çalışamıyor.

bu evle cocuklarin kiyafet ve yiyecege ihtiyaclari var isteyen arkadaslara adres verebilirim
evde yaşam mücadelesi veriyorlar

Yukarıdaki evde yaşam mücadelesi veriyorlar ev başlarına çökmek üzere Ceyhan kaymakamlığı söz vermiş iki oda yerine yapmak için bir haber çıkmamış yetkililere sesleniyorum bu ev yağmurda çöker sonrası ise çok geç olur.Burada can kaybı yaşanır ise geleceklerine umutla bakamaya çalışanların hayatları kararır .Gelin hayatları karatma’dan Ceyhan kaymakamlığın sosyal yardımlaşma veya belediyenin sosyal yardımlaşma birimleri bu duruma el atmalıdır.

YARDIM SEVERLERDEN GELEN YARIMLAR
TOPLANAN YİYECEK VE KIYAFETLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITIM YAPILIYOR

Ayrıca ceyhan İlçesi’de olan hayrı sever STK lar veya Türkiye’nin neresinde var ise bu aileye yardım eli olarak uzanmalı tabi’ki ;Türkiye’nin her hangi bir yerinde mutlaka bu gibi aileler mutlaka vardır.Bilinen yer olduğu için bu yerde kampanya başlatıyoruz.

ki oda yerine yapmak için bir haber çıkmamış
sosyal yardımlaşma birimleri bu duruma destek olmaları gerekiyor.

Lütfen ilgilenin bu evle çocukların kıyafet ve yiyeceğe ihtiyaçları var isteyen STK ve Bireysel yardım seven dostlar bize veya ailelere ulaşa bilirler adres verebilirim

HABER :ESRA CERİT GSM:0533 566 21 81 S.O.S.GÖNÜLÜLERİ VE ADANA İŞÇİ BUMA YARDIMLAŞMA GRUBU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir