Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Adana’da Seçim İrtibat Borusu açılışına katıldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımlarıyla Cumhur İttifakı Çukurova Türkmen Başı Seçim İrtibat Bürosu açıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü’nün ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partili Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş’ın ortaklaşa kurduğu Türkmen Başı Seçim İrtibat Bürosu açılışına Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk katıldı.

ZİYA SELÇUK: ‘’CUMHURBAŞKANIMIZIN HEPİNİZE SELAMLARI VAR’’

Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan Bakan Selçuk, ‘’bugün burada olmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı. Cumhur İttifakı’nın burada hep bir arada gerçekleştirdiği bu toplantıyı mutlulukla görüyorum ve buradaki enerjiyi hissediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın selamıyla geldim buraya. İnşallah Sayın başkanlarımıza vereceğiniz destek ile hep beraber bayrağı yükselteceğiz ve bu bayrağın yükselmesiyle birlikte de Adana Cumhur İttifakı’nın gücünü, kudretini, başarılarını, eserlerini çok daha büyük bir şekilde ortaya koyabilecek. Bu çalışmalarda emeği geçen bütün arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

YUSUF BAŞ, BAKAN ZİYA SELÇUK’A ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Çukurova Türkmen Başı Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş çiçek takdim etti ve katılımları için teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir