Nilüfer İlçe Başkanı Işıl ESGİN

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Başbuğ Atatürkün rüyasını gerçekleştirmek biz Türk Milliyetçilerinin görevidir.

NOVACELL AJANS /BURSASon 20 yılda ekonomiden tarıma, işsizlikten eğitime, Adalet ve yargı sisteminden üretime, sanayi, dış politika, gençlerin ve kadınlarımızın sorunu iyiye gitmek bir yana, çöküşe geçmiştir. Şu anda ulusumuz ciddi ekonomik sorunlarla karşı karşıya ve geçim derdindedir. Tüm bu sorunlar çözülmeden güçlü Türkiye den söz edilemez.

Son yıllarda ulusumuzun en büyük sorunu, mülteci sorunudur.Basbuğ Atatürk “Türkiye Türklerindir” demiştir, şu anda neredeyse Türkiye mültecilerin. Mülteci istilasına uğrayan Turkiyenin, paralel olarak ekonomisi de kötüye gitmekte ve Türk ulusu kutuplaşmaya itilmektedir.

Dünyanın hiçbir yerinde sığınmacılara vatandaşlık verilmezken, Türkiyede mültecilere hukuksuz bir şekilde tanınan ayrıcalıklarla , her kurumda  varlıklarını sürdürmekteler.

Türkçü bir parti olarak  Türk ulusunu kucaklayacağına inandığım partimizin Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ’ ın Türkçü duruşu, Türk düşmanlarına karşı takındığı net tavır, partimizi kurarken Türk ulusu için verdiği net mesajlar, yapacaklarımızın göstergesidir.

ZAFER PARTİSİ BURSA İL TEŞKİLATI
ZAFER PARTİSİ BURSA İL TEŞKİLATI

Sığınmacıların gönderilmesi, askeri okulların ve köy okullarının  yeniden açılacak olması ulusumuz için önemlidir. Sığınmacıların gönderilmesi ile, ekonomik politikalar da rahatlayacaktır.

“Biz doğrudan doğruya milletseveriz ve Türk milliyetçisiyiz.” diyen Ulu Önder Başbuğ Atatürk’ün yolunda, TÜRK Milleti için çalışmaya hazırız.

Ulusumuza, parti programı çerçevesinde net mesajlar veren genel başkanımız. Sayın Özdağ önderliğinde Türk milletini yeni zaferlere götürecek olan partimiz, Türk Dünyasının da umudu olacaktır.

Her şey Türk için, Türk’e göre ve Türk tarafından diyerek; bugün Zafer Partisinde görevime başlıyorum. 484.832 nüfuslu Nilüfer ilçesinde yaşayan herkese ulaşacak, sorunlara çözüm getireceğiz.

Zafere giden yol; cesaret, bilgi,  kararlılık ve Türklük bilincinden geçecektir.

Zafere giden yol emek ister.Bu emeğe katkı sunacak Türk milliyetçilerini partimize davet ediyoruz.

              Nilüfer İlçe Başkanı

                      Işıl ESGİN

İLGİNİZİ DE İGİNİZİ ÇEKECEK HABERLER

Zafer Aziz Milletimizin Olacaktır !

Hudut Namustur

Zafer Partisin’den Kadınlara Destek

2 thoughts on “Zafer Partisi Nilüfer ilçe Başkanı Esgin”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir