ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜNDEN VALİ ELBAN’A ZİYARET
Adasokağı Spor Kulübünde Vali Elban’a Ziyaret

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının destekleriyle kurulan ve kurulduğu günden bugüne sırasıyla Bölgesel Lig, 2. Lig ve Hentbol Kadınlar 1. Ligi’nde önemli başarılara imza atan Adasokağı Spor Kulübü sporcuları ve Kulüp Başkanı Nesimi Dağdoğan Vali Elban’ı ziyaret etti.

NOVACELL AJANS / ADANA-ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜNDEN VALİ ELBAN’A ZİYARET
Adasokağı Spor Kulübünde Vali Elban’a Ziyaret

Adasokağı Spor Kulübü

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İl Müdürü Gökhan Sezer’in de hazır bulunduğu ziyarette Vali Elban, Adasokağı Spor Kulübü hakkında detaylı bilgiler aldı.

Hentbol takımımızın adeta bir başarı öyküsü

Dezavantajlı ailelerin kızlarından kurulan ve toprak sahada başladığı antrenmanlarla 3 yıl liglerde şampiyonluğu kimseye kaptırmayan hentbol takımımızın adeta bir başarı öyküsü olduğunu dile getiren Vali Elban; Kulübün kurulmasında, çocukların spora yönlendirilmesinde büyük emek harcayan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

ADASOKAĞI SPOR KULÜBÜNDEN VALİ ELBAN’A ZİYARET
VALİ ELBAN;çocukların spora yönlendirilmesinde büyük emek harcayan herkese teşekkür ettiğini belirtti.
Elban, “Kentimizin daha kırsal kesimlerinde bulunan öğrencilerimize

Sosyo-ekonomik gelir düzeyi bakımından dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocukların ve tüm gençlerin çeşitli sportif aktivitelere yönlendirilmesinin önemine değinen Vali Elban, “Kentimizin daha kırsal kesimlerinde bulunan öğrencilerimize ulaşıp onları da bu sportif yapının içine dahil etmek için yapılacak çalışmalara destek olacağız.

Önemli başarılara imza atarak göğsümüzü kabartan

Gençlerimiz sporla kendilerini bulup daha da geliştirecek. Onların her alanda yetkin bireyler olması bizlerin en büyük gayesi. Bu bağlamda önemli başarılara imza atarak göğsümüzü kabartan takımımızın bu başarısını devam ettireceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

One thought on “Adasokağı Spor Kulübünde Vali Elban’a Ziyaret”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir