Başkan Erdem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Başkan Erdem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Gazetecilerin meşakkatli bir görev üstlendiklerini ve fedakarca çalıştığını ifade eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, ideal manada haberin doğrusunu insanlara ulaşmasını sağlamak gibi anlamlı bir misyonu içermektedir

. Talep ve beklentilerini yansıtarak

Tarafsız ve evrensel normlara uygun ilkeler çerçevesinde yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatan, bu yolda her an haber peşinde koşan basın çalışanları, halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak da kamusal bir görevi yerine getirmektedirler.

“Gazeteciler toplumun ışığıdır”

Başkan mesajında; “Demokrasinin ve çağdaş düzenlerin vazgeçilmez bir parçası olan basın, yeryüzündeki gelişmelerin aynasıdır. Gazeteciler toplumun ışığıdır. O ışık ne kadar güçlü olursa bizler de yolumuzu o kadar net ve doğru görürüz.

Başkan Erdem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı
Başkan Erdem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı

Bir anlamda basınımız

Bir anlamda basınımız; bizim elimiz, gözümüz, dilimiz ve sesimizdir. Gerçekleştirilenleri ve beklentileri karşılıklı anlamda etkileşime bağlı olarak taşıyan ve aktaran yine basın mensuplarımızdır. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Bu vesileyle yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans temsilcileri ve tüm basın emekçilerinin  10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

One thought on “Başkan Erdem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir