Çukurova’da sokak hayvanları kaderine terkedilmiyor
Çukurova’da sokak hayvanları kaderine terkedilmiyor

Çukurova Belediyesi, sokak hayvanları restoran ve kafelerin kapalı olduğu, piknikçilerin girmesinin yasaklandığı Adnan Menderes Bulvarı ve Seyhan Baraj Gölü çevresinde sokak hayvanlarını besliyor. Çukurova Belediyesi Veteriner Müdürlüğü ekipleri, sahipsiz hayvanların aç ve susuz kalmaması için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Çukurova Belediyesi sokakta yaşayan can dostlarımızı kaderine terk etmiyor. Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlediği besleme noktaları dışında kalan bölgelerde de gezerek, sahipsiz köpeklerin beslemesini yapıyor, su ihtiyacını karşılıyor.

Çukurova’da sokak hayvanları kaderine terkedilmiyor
Çukurova’da sokak hayvanları kaderine terkedilmiyor

Sahipsiz hayvanların yoğun olarak görüldüğü Adnan Menderes Bulvarı ve Seyhan Baraj Gölü etrafında sahipsiz hayvanları besleyen ekipler, bu çalışmaları her gün sürdürüyor. Pandemi önemleri nedeniyle özellikle Adnan Menderes Bulvarı ve Seyhan Baraj Gölü çevresinde restoran ve kafelerin kapalı olmasından dolayı yiyecek bulmakta sıkıntı yaşayan, hatta aç kalan sokak hayvanlarının imdadına böylece Çukurova Belediyesi ekipleri yetişmiş oluyor.

Bu bölgelerin piknikçilere de kapalı olması nedeniyle sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmasını önlemeye çalışan Çukurova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bu çalışmalarını hayvan severler de takdirle karşılıyor.

PANDEMİ ONLARI DA MAĞDUR ETTİ
2 thoughts on “Çukurova’da sokak hayvanları kaderine terkedilmiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir