Delta Hotels By Marriott İstanbul Levent, yılbaşı gecesi misafirlerini eşsiz lezzetler ve muhteşem bir müzik ziyafetiyle ağırlamaya hazırlanıyor…Delta Hotels By Marriott İstanbul Levent, yılbaşı gecesi misafirlerini eşsiz lezzetler ve muhteşem bir müzik ziyafetiyle ağırlamaya hazırlanıyor…
Delta Hotels By Marriott  İstanbul Levent, yılbaşı gecesi misafirlerini eşsiz lezzetler ve muhteşem bir müzik ziyafetiyle ağırlamaya hazırlanıyor…

Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde tüm mekanlar heyecanla misafirlerini ağırlamaya hazırlanırken, Delta Hotels By Marriott İstanbul Levent de yılbaşı gecesi misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmak için tüm hazırlıklarını tamamladı. Delta Hotels By Marriott İstanbul Levent Genel Müdürü Yusuf Demir, “Yeni yıl yeni umutlar ve beklentiler demektir. Biz de bu düşünceden yola çıkarak misafirlerimize unutamayacakları bir gece yaşatmayı planlıyoruz.” dedi.

 Delta Hotels By Marriott İstanbul Levent’in deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı zengin bir menü ile misafirlerinin hem damak tadına hitap etmeyi, hem de canlı müzik ve Dj programıyla eğlenceli bir gece geçirmelerini sağlamak istediklerini söyleyen Demir, Yılbaşı gecesi için misafirlerine konaklamalı ve konaklamasız iki farklı seçenek sunduklarını, her iki şekilde de beklentilerin üzerinde bir gece vaat ettiklerini belirtti.

Özge Kalyoncu’nun canlı sahne perfonmansına, muhteşem lezzetlerin eşlik edeceği yılbaşı gecesi, ilerleyen saatlerde Dj performansıyla sürecek… Gecenin sonunda gece çorbasının ikram edileceği bu zengin programda Demir,”Misafirlerimizin yeni yıla keyifle girmelerini ve beklentilerinin çok üzerinde bir gece yaşatmayı hedefledik. Dışarıdan katılacak konuklarımız için de üç farklı oda tipi ile konaklama seçeneği sunuyoruz. Her iki seçenekte bizimle olacak konuklarımıza eğlence, lezzet ve nezih bir ortamda yeni yılı karşılama garantisi veriyoruz.” dedi.

Delta Hotels by Marriott Hakkında

Delta Hotels, 1962’de British Columbia’da sadece bir otel olarak başladı ve Kanada genelinde en geniş kapsamlı tam hizmet sunan otel markası haline geldi. 2015 yılında Marriott International tarafından satın alındı ve o zamandan beri Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Orta Doğu’da dünya çapında 81 otele ulaştı. Markanın şu anda yapım aşamasında olan 41 oteli var ve bu da onu Marriott portföyündeki en hızlı büyüyen markalardan biri yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir