Deva Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığı 1. İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi
Deva Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığı Toplantısı

Deva Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığı 1. İstişare Toplantısını Gerçekleştirdi

DEVA Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığınca düzenlenen ‘’1. Olağan İstişare Toplantısı’’, DEVA Partisi Adana İl Yönetimi, İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, DEVA Partisi Mahalle Başkanları ve İl Delegelerinin katılımlarıyla Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

DEVA Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığı 1. İstişare Toplantısı’nda, Ceyhan İlçe Başkanı Mehmet Çakır konuşmalarına, ‘’Bu sıcak hava şartlarına rağmen, bu salonda bizlerle istişare etmeye gelen, fikir beyan etmeye gelen, elini taşın altına koyan bütün DEVA üyelerime teşekkür ederek başlamak istiyorum. DEVA Partisi Ceyhan teşkilatını hiçbir zaman yalnız bırakmayan çok değerli İl Başkanımız Sadullah Kısacık’ta burada sizlerin sıkıntılarını dinlemek üzere yine yanımızdadır. Hamdolsun ki, biz Ceyhan’da bir aile ortamı oluşturduk, bu aile gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Teşkilatımız her gün her saat sahada, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edecektir.’’ diyerek başladı

Mehmet Çakır konuşmalarına son verirken, ‘’Sözü fazla uzatmayayım. Sayın İl Başkanım, Ceyhan emin ellerde, doğru bildiklerimizi Ceyhan’ın her köşesinde anlatıyoruz. İnşallah güzel Ceyhan’ımızı Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’a hediye edeceğiz!’’ ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık konuşmalarını yapmak için kürsüye çıktığında, ‘Siyasette uzun yıllardır, halkımıza hizmet etmek için mücadele veren bir kardeşiniz olarak, bugün burada çok heyecanlı olduğumu belirtmek isterim. Daha önce böyle buluşmalara, böyle toplantılara çok katıldık. DEVA Partisi İl Başkanı olarak ilk defa bir ilçemizin İstişare Toplantısı’nı düzenliyoruz. Bu heyecan ve mutluluğu bize yaşatan Ceyhan İlçe Başkanımız Mehmet Çakır ve Ceyhan teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Adana olarak nasıl diğer ilçelerimizin arkasındaysak, Ceyhan’ımızın sonuna kadar dimdik arkasındayız! Sizlere güveniyoruz, Ceyhan’da başarı artık kaçınılmaz olmuştur!’’ diyerek sözlerine başladı.

DEVA Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığınca düzenlenen ‘’1. Olağan İstişare Toplantısı’’, DEVA Partisi Adana İl Yönetimi, İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, DEVA Partisi Mahalle Başkanları ve İl Delegelerinin katılımlarıyla Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
DEVA Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığınca düzenlenen ‘’1. Olağan İstişare Toplantısı’

Türkiye’de siyasette yeni bir duruşa ve yeni bir söyleme ihtiyaç duyulduğu dönemde Sayın Ali Babacan’ın ve kurduğu Deva Partisinin Türk Milletine umut olduğunu dile getiren Kısacık, “ şu anda Deva Partisinin Türkiye genelinde yaklaşık 50000 üyesi var, teşkilatlarımızın kongrelerini tamamlamaları ile birlikte bir kaç ay içinde 100.000 üyeyi buluruz. Sayın Genel Başkanımız başkanlığında kurulan Deva Partisi yaklaşık bir yaşında olmasına rağmen yüz bin kişi Sayın genel Başkanımız Ali Babacan önderliğinde bizlerle yol yürümeye başlamıştır. Bu Türkiye siyaseti için önemli bir başlangıçtır” dedi.

İl Başkanı Sadullah Kısacık sözlerine, ‘‘İstişarenin ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. Bazıları istişare kelimesinin içini boşalttıysa da biz her zaman şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerine sadık kalacağız. Söz sizde, söz Ceyhan’da’’ ifadelerini kullanarak son verdi.

Programın son bölümünde;

DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık, Ceyhan Mahalle Başkanları’na ve İl Delegelerine sertifikalarını takdim etti. Sertifikalar takdim edildikten sonra, katılımcıların sorularına cevaplar verip, çözüm önerilerini dikkate aldılar.

İLGİLİ HABERLER ; ADANA DEVA PARTİSİ ‘NİN İLÇE ATAMALARI

2 thoughts on “Deva Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığı Toplantısı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.