Vali Elban Bugün De Bayram Ziyaretlerine Devam Etti

Ramazan Bayramı münasebetiyle çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Vali Süleyman Elban,bugün de  bayram ziyaretlerini sürdürdü.

Vali Süleyman Elban, Ramazan Bayramı programı  kapsamında önce Kılıçlar Yol kontrol noktasında görev yapan  jandarmamızla bayramlaştı.

Jandarma Teşkilatımızın; köklü birikimi, tecrübesi ve çalışkan mensuplarıyla ülkemizin göz bebeği teşkilatlarımızdan biri olduğuna değinen Vali Elban, tüm Jandarma personeline ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması hususunda gerçekleştirdikleri çalışmalarda başarılar dilediğini ifade etti.

Buradaki ziyaretinin ardından,bu bayramı hastanede geçirmek zorunda kalan hastalarımızı odalarında ziyaret ederek onlara moral veren Vali Elban, “Bugün Hastanemizi ziyaret ederek, tedavi gören vatandaşlarımıza hem ‘Geçmiş olsun’ dileklerimizi iletmek hem de bayramlarını kutlamak istedik. Tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum.” dedi. Vali Elban, ziyaret ettiği hastalarla  bir süre sohbet edip hastaların  sağlık durumlarıyla ilgili  doktorlardan bilgi aldı.

 Elban, "Bugün Hastanemizi ziyaret ederek, tedavi gören vatandaşlarımıza hem 'Geçmiş olsun' dileklerimizi iletmek hem de bayramlarını kutlamak istedik. Tüm hastalara Allah'tan şifa diliyorum." dedi.
Elban, “Bugün Hastanemizi ziyaret ederek, tedavi gören vatandaşlarımıza ‘Geçmiş olsun’ ziyaretleri
Hastalar ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Elban’a teşekkür ettiler.

Vali Elban ,hasta ziyaretinin ardından  Şehit Polis Memuru Murat Savaş Kale’nin Pınar Mahallesi’nde ikamet eden  ailesine de bayram ziyaretinde bulundu.

Vali Elban ziyaretinde şehit yakınlarının hâl ve hatırlarını ,bir ihtiyaçları olup olmadığını sorarak, devlet ve millet olarak daima şükran ve minnetle andığımız şehitlerin ,vatana ve millete emanetleri olan ailelerine her daim sahip çıkacaklarını vurguladı.

Vali Elban:”Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizin, haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onlar, hepimizin gönlünde müstesna bir yere sahiptir. Bu nedenle sık sık şehitlerimizin kıymetli emanetleri olan ailelerini kendi ailemiz bilip ziyaret ediyor;bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Birlik ve dirayetimizin bozulmaması için kanlarıyla canlarıyla bu toprakları bize vatan yapan tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.”dedi.

Vali Elba Jandarma Ziyaretinde

Ziyaret dolayısıyla büyük bir onur ve mutluluk yaşadıklarını dile getiren Şehit Murat Savaş Kale’nin ailesi,samimi ziyaretlerinden ve ilgilerinden dolayı Vali Elban’a  teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir