ADANA 01 KADIN FUTBOL KULÜBÜ MERSİNDE GOL OLDU YAGDI  6-0

FUTBOLCU KIZLARIMIZA SAHİP ÇIKILMALI …

Tff Kadınlar Futbol 3. Liginde kentimizi temsil eden Adana 01 Kadın FK. Bu hafta 3.Ligde ki

4.maçına Mersin deplasmanında çıktı .  Mersin Cam Spor İle mücadele eden Adana’mızın Futbolcu kızları Sahadan 6-0 gibi farklı skor ile Adana’ya döndüler.

Maç ile ilgili açıklamada bulunan Adana 01 Kadın FK Başkanı Ayfun Kaplan; Deplasmanda hakemin ilk düdüğü ile maça fırtına gibi başlayan futbolcu kızlarım 1.dakika da kaptan Elif’in golüyle 1-0 öne geçtik. Sıcak havada oynanan karşılaşma fairplay ruhunda tamamlandı ve sahadan 6-0 galip ayrılan Adana’mızın futbolcu kızları oldu, başta teknik sorumlumuz Hüseyin Koç hocamızı ve o sıcakta Adana’yı en iyi şekilde temsil eden futbolcu kızlarımı kutluyorum.

Hedefimiz Bu yolun sonunda gurubumuzda ilk 2 sırayı alıp guruptan çıkarak 2.lige yükselecek 8 takımın belirleneceği Play of kalıp sonrasında 2.lige yükselip Adana’mızı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz dedi.

Ayrıca Başkan Kaplan, Adana Ekonomisine yöne veren ülkemizin önemli firmalarının tarlada çalışan ailelerin kızlarının futbol ile hayata tutunmaları için maddi manevi destek vermelerinin çok anlamlı olacağını ifade etti. Bu konuda şehrin dinamiklerini yönetim olarak ziyaret ettiklerini ve ziyaretlerin devam edeceklerini söyledi.

Haber ve Fotoğraflar Ayfun KAPLAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir