Zafer Partisi Van-İran Sınırında “Hudut Namustur” pankartı açtı.
Zafer Partisi Van-İran Sınırında “Hudut Namustur” pankartı açtı.

Bir süredir Afganistan’dan Türkiye’ye yönelik artarak devam eden Afgan göçü ve ortaya çıkan sınır güvenliği zafiyetine dikkat çekmek için Van – İran sınırına giden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet, burada “Hudut Namustur” pankartı açtı.

Kalem Medya PR/VAN-Özdağ, Van’ın Çaldıran ilçesi Soğuksu Sınır Karakolu’nu ziyaretinin ardından Soğuksu köyü ile Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesi arasındaki bölgede sınırın sıfır noktasına giderek, burada “Hudut namustur” pankartı açtı.

Van – İran sınırına giden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet, burada “Hudut Namustur” pankartı açtı.
Ümit Özdağ ve beraberindeki heyet,
Özdağ, burada yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Zafer Partisi olarak bugün Afganistan’dan başlayıp İran üzerinden Türkiye’ye uzanan Afgan göçünü ve sınırda alınan tedbirleri yerinde incelemek için Van’a geldik. Bu incelemeyi yaparken, hududun namus olduğunu Zafer Partisi olarak tekrar hatırlatmak ve altını çizmek istiyoruz. Bu sınırda güvenliğin sağlanmasının tek yolunun ‘Anadolu Kalesi Projesi’ni gerçekleştirmek olduğunu biliyor.

Mayınlar Avrupa Birliği’nin sağlamış olduğu fonlarla tek tek sökülürken yerine merdivenle aşınabilecek kolaylıkta duvar inşa etmek Türkiye’nin güvenliğini sağlamaz.

Zafer Partisi Van-İran Sınırında “Hudut Namustur” pankartı açtı.
Zafer Partisi Van-İran Sınırında “Hudut Namustur” pankartı açtı.

Önümüzdeki dönemde hem Afganistan’dan hem Asya’nın başka yerlerinden ülkemize yönelik göçte büyük bir artış olacak.

Mevcut hükümetin, saray rejiminin aldığı önlemler Türk Milleti’nin ve Türkiye’nin sınırlarının güvenliğini sağlamaya uygun ve yeterli değildir. Hudut namustur, Zafer Partisi bu namusu sonuna koruyacağı konusunda Türk milletine söz veriyor.” 

BENZER HABERLER

Zafer Partisin’den Kadınlara Destek

Zafer Aziz Milletimizin Olacaktır !

Otoyolu Avrupa Ortalamasının 4 Katına Neden Mal Olmasına Göz Yumdunuz

One thought on “Hudut Namustur”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir