KADER YEĞİT'DEN AYŞE BACI'DA DEĞİŞİM RÜZGARIKADER YEĞİT'DEN AYŞE BACI'DA DEĞİŞİM RÜZGARIKADER YEĞİT'DEN AYŞE BACI'DA DEĞİŞİM RÜZGARIKADER YEĞİT'DEN AYŞE BACI'DA DEĞİŞİM RÜZGARI

Türkiye Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit dün Balıkesir’in Ayşe Bacı Mahallesi’ndeydi. Kader Yeğit, Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Seda Kutsal ve Kadın Kolları Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Balıkesir Ayşe Bacı’da çocuklar ve halk tarafından Çare Sarıgül Bayrakları ile karşılandı.

Ayşe Bacı’da Kader Yeğit’e Türkiye Değişim Partisi Balıkesir İl Başkanı Erkan Erkan Akman , TDP Balıkesir Teşkilat Başkanı Emre Baydar, TDP Balıkesir Kadın Kolları İl Başkanı Fatma Filiz, TDP Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Işıl Kurtşan ve partililer eşlik etti.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Kader Yeğit ; ” Ayşe Bacı’da muhteşem bir Mustafa Sarıgül sevgisi var.

Gencinden yaşlısına herkes Care Sarıgül diyor. Ayşe Bacı ‘da bulunmaktan çok büyük keyif aldım. Halkımızın partimize teveccühü çok güzeldi. Ayşe Bacı’da bize evini açan Balıkesir Teşkilat Başkanı Emre Baydar ‘a ve ailesine çok teşekkür ederim. Bütün Ayşe Bacı halkına teşekkür ederim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir