Kurmuş olduğumuz derman ekipleri
Büyükşehir İle Hizmette Güç Birliği -Kadın Eli Ekipleri ve Derman Ekipleri Ev Ev Dolaşıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Ceyhan Belediyesi, el ele vererek hizmette güç birliği yaptı. Kadın eli ekipleri ve Derman ekipleri ev ev dolaşarak talepleri aldı, birimler sorunları giderdi.

Adana Büyükşehir Belediyesi derman ekipleri ve Ceyhan Belediyesi kadın eli ekibi, kırsalda bulunan mahallelerde hizmetlerin aksamaması ve problemlerin kısa sürede giderilmesi için güç birliği yaptı. Mahalleler de düzenlenen hizmet seferberliğinin yanı sıra, Ceyhan Belediyesi ve Büyükşehir belediyesi ekipleri kapı, kapı dolaşarak vatandaşları dinliyor.

Kurtkulağı mahallesinde ev ev dolaşarak vatandaşların taleplerini dinleyen ekipler, Kurtkulağı mahallesi sakinlerinin ilgisini çekti. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e, yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eden vatandaşlar, “Hülya Başkanımız bizleri ziyaret ettiğinde, ‘Bizler koltuk değil ayakkabı eskitmeye geldik’ sözünü unutmadık.

Her zaman arkalarında olmaya, destek olmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi ve Ceyhan Belediyesi ekiplerine bu yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

Kurmuş olduğumuz derman ekipleri

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Halkımızın gönlü rahat olsun. Büyükşehir Belediyemiz ile her zaman istişare içerisinde, sorunların hızlı çözümü ve hizmet odaklı çalışmalarımız devam edecek. Kurmuş olduğumuz derman ekipleri ve kadın eli ekipleri halkımızın istek ve taleplerini dinleyerek anında çözüme kavuşturuyor. Ceyhan için yapacak olduğumuz çalışmalar ve çok güzel projeler var. Ceyhan’ımızı daha güzel günler bekliyor” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir