Kazanacağı kesin ama son sıralarda gibi çalışıyor İş hayatındaki başarısını siyasette de sürdüren Firdevs Cingözler 31 Mart’ta yapılacak olan Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın Çukurova Belediyesi 1. Sıra Meclis Üyesi adayı oldu.
Haziran genel seçimlerinde 7. sıradan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı olarak parti için alışmalarda bulunan Firdevs Cingözler, taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor.Firdevs Cingözler 31 Mart’ta yapılacak olan Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’nın Çukurova Belediyesi 1. Sıra Meclis Üyesi adayı oldu. Cingözler 1. sırada olması nedeniyle de Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi’de olacak. Kazanacağı kesin olan Cingözler yine de sanki alt sıralarda gibi çalışmalarını sürdürüyor.
Cumhur İttifakının Çukurova Belediye Başkan Adayı Yusuf Baş ile birlikte kadın kollarının da verdiği destekle Çukurova ilçesinde seçim çalışmalarına devam ediyor. Cingözler, 1 Nisan’a Cumhur İttifakının zaferi uyanacaklarını ve Adana için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir