KOCAİSPİR “ ÜÇLÜ OLSUN BİZİM OLSUN “
KOCAİSPİR” MAHALLE GÜNLERİ YAPARAK SORUNLARINIZA VAKIF OLACAĞIZ“
KOCAİSPİR “MAHALLE GÜNLERİ DÜZENLEYECEĞİZ”
Yüreğir Belediyesi Başkan Adayı Kocaispir, fildişi kulelerden halka bakan değil,halkın içerisinde yaşayarak sorunları önce tespit edip, ardından çözüme
kavuşturan bir belediye başkanı olacağının sözünü verdi. Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir,“Şerefim, onurum, haysiyetim üzerine söz veriyorum. Fildişi kulelerinden halka bakandeğil, her daim sizlerin içinde olan bir kardeşiniz olacağım.
Sayın Başkanım değil, Kardeşim Fatih, Bizim başkanımız Fatih, evladım Fatih olmak istiyorum. Sizler nasıl yaşıyorsanız bende sizler gibi yaşayacağım, inşallah” dedi.
Belediye Başkanı olduğunda kapılarının sonuna kadar açık olacağının sözünü veren AK parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir,mahalle günleri düzenleyerek vatandaşların sorunlarını yerinde tespit edip, çözüme kavuşturacaklarını dile getirdi. “Üçlü olsun bizim olsun” diyen Başkan Adayı Kocaispir
“Birincisi Hükümet, ikincisi Büyükşehir üçüncüsü ise ilçe Belediyeleri beraber olursak Adana daha büyük hizmet alacağı bir gerçektir. Bu açıdan Cumhur İttifakı’na oyunuzu verin zira gün birlik gönüdür. “şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir