İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCIMIZ MEHMET ERSOY VE JANDARMA GENEL KOMUTANI ORGENERAL ARİF ÇETİN, VALİLİĞİ ZİYARET ETTİ

İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Sayın Orgeneral Arif Çetin, kentteki çeşitli ziyaret ve incelemelerinin ardından Valiliği ziyaret etti.

Valilik binasında Vali Mahmut Demirtaş ile Vali Yardımcıları Mustafa Yavuz, Murat Süzen, Huriye Küpeli Kan, merkez ilçe kaymakamları ile İçişleri Bakanlığına bağlı müdürler tarafından karşılanmasının ardından Valilik Şeref Defterini imzalayan İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, daha sonra Vali Mahmut Demirtaş ile bir süre görüştü.

Vali Mahmut Demirtaş, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiği ve Adana’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirttiği İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin’e, vatandaşlara yönelik kamu hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, verdiği bilgilerden dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret, İçişleri Bakanlığı’nca uygulamaya konulan ve vatandaş memnuniyetini esas alan yeni uygulamalar hakkında görüş alışverişinde bulunulmasıyla son buldu._DSC9008.jpg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir