Saliha Adıcan, Mersin Jandarması İle Engellileri Unutmadı.

Orta Doğu Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi Onursal Başkanı Saliha Adıcan, Mersin İl Jandarma Komutanlığının özel etkinliğinde engelliler için bir araya geldi.

Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip ÇARIKCIOĞLU ve eşi Nermin ÇARIKCIOĞLU ,Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi üyesi özel gereksinimli şahıslar ile derneğin Onursal Başkanı Saliha ADICAN’ı İl Jandarma Komutanlığında misafir etti.

Mersin İl Jandarma Komutanlığını ziyarete gelen özel gereksinimli şahıslar ile dernek görevlilerini kapıda karşılayan Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip ÇARIKCIOĞLU misafirleri ile bir süre sohbet ettikten sonra çeşitli hediyeler vererek günün anlam ve önemine binaen hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyarete katılan Türkiye Sakatlar Derneği Mersin Şubesi Onursal Başkanı Saliha ADICAN ise İl Jandarma Komutanı Sn. Tuğgeneral Necip ÇARIKCIOĞLU ve eşi Nermin ÇARIKCIOĞLU hanımefendiye bu anlamlı davranışları dolayısıyla teşekkür etti.

Etkinliği Mersin Portal’a değerlendiren iş insanı Saliha Adıcan ise; “engelli kardeşlerimin her zaman yanında olacağım, bizler yaşamın her alanında engelliler ile empati yaparak onlara yardımcı olmamaız gerekiyor” dedi.

HABER ve FOTOĞRAFLAR Özge Demir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir