Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

Seyhan Belediyesi, piyasanın çok altında kendi atölyesinde ürettiği boya ile bu kez Köyden Mahalleye dönen Kuyumcular Mahallesinde İlköğretim okulunu renklendirdi.

Seyhan üretiyor, okullar renkleniyor

Seyhan’dan “Eski” Köy okuluna “Yeni” boya 

Üretti, boyadı, “Köy Okulu”nu renklendirdi

Cemre düşmeden Kuyumcu ilköğretim okuluna Bahar geldi

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın talimatıyla faaliyete başlayan boya atölyesinde üretilen boyalar, bu kez Kuyumcular İlköğretim okulunu renklendirdi.

Eskiden köy olan Kuyumcular Mahallesinde bulunan ilköğretim Okulunun fiziki olarak kötü görünmesi üzerine Muhtar Aytaç Tok Seyhan Belediyesinden destek istedi. Muhtar Tok’un talebi üzerine Seyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeli, daha önce Seyhan Kaymakamlığı Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ortak yürütülen “Senin Rengin” projesinde yine Seyhan Belediyesi’nce verilmiş olan boyalarla okulu renklendirmeye başladı.

Muhtar Tok’un talebi üzerine Seyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeli,
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın talimatıyla faaliyete başlayan boya atölyesinde üretilen boyalar, bu kez Kuyumcular İlköğretim okulunu renklendirdi.

RENKLİ BOYALAR SEYHAN’DAN, KALEM BOYAMASI ÇOCUKLARDAN!

Okuldaki çalışmaları tamamlama aşamasına gelen ekipler, satıh düzeltme ve onarım yaptıktan sonra renklendirme yaptı. Sınıflarda ise çocukların anlamlı kalem çizgileriyle, işlenen boya adeta süslendi. Bakımlı hale gelen okulun iç ve dış yüzeyleri kurumsal renklerle boyandı. Eksiklikleri giderilen okul binası,  son rutüşları yapılarak Okul yetkililerine emanet edilecek.  KALEM BOYAMASI ÇOCUKLARDAN ise mahalle için taleplerinin yanı sıra okulun boyanması konusunda da kendilerine destek veren Seyhan Belediye Başkanı Akif kemal Akay’a Mahalle halkı adına teşekkür etti.

ÜRETİLEN BOYA İLE HİZMETE DEVAM

Seyhan Belediyesi, kendi atölyesinde piyasanın çok altında ürettiği boya ile Belediye ihtiyaçlarının yanı sıra kamu binaları, Devlete ait okul ve kreşler ile İbadethaneleri boyuyor. Renklendirme işlemi, kalite, uygunluk ve estetik kriterleri gözetilerek gerçekleştiriliyor.

Cemre düşmeden Kuyumcu ilköğretim okuluna Bahar geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir