“SAĞLIK KART” İLE ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİNDE İNDİRİM İMKANI
Seyhanlının Sağlığına Ve Bütçesine“Sağlık Kart” Katkısı

ÜCRETSİZ VERİLEN “SAĞLIK KART” İLE İNDİRİMLİ TEDAVİ

ÜCRETSİZ VE AİDATSIZ SEYHAN KART’LA ÖZEL HASTANELERDE İNDİRİM OLANAĞI

Seyhan Belediyesi’nin ücretsiz dağıttığı “Sağlık Kart”la,  anlaşmalı hastanelerde sağlık hizmetlerinde yüzde 50’ye varan indirim uygulaması büyük ilgi görüyor. Uygulamayla sağlıkta fırsat eşitliğine katkı sağladıklarını belirten Başkan Akif Kemal Akay, “Belediyemizin anlaşmalı özel sağlık kurumlarının indirimlerinden yararlanmak isteyen Seyhanlı vatandaşlarımız belediyemize başvurup herhangi bir ücret ve aidat ödemeden Sağlık Kart’ını temin edebilir” dedi.

SAĞLIK KARTI KOŞULSUZ, ÜCRETSİZ, AİDATSIZ
SAĞLIK KARTI KOŞULSUZ, ÜCRETSİZ, AİDATSIZ
KOŞULSUZ, ÜCRETSİZ, AİDATSIZ

Seyhan Belediyesi’nin Sağlık İşleri Müdürlüğü aracılığıyla Seyhanlılara sağlıkta fırsat eşitliği sağlayan “Sağlık Kart” projesi büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz yıl hayata geçirilen “Sağlık Kart” projesi kapsamında anlaşma yapılan kuruluşlarındaki sağlık hizmetlerinde yüzde 50’ye varan indirim olanağı sunuluyor. Seyhanlılar, belediye hizmet binasındaki “Halk Masa”ya başvurup;  koşulsuz, ücretsiz ve herhangi bir aidat ödemeden “Sağlık Kart” ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarındaki indirimlerden anında faydalanabiliyor.

18 SAĞLIK KURULUŞU İLE PROTOKOL YAPILDI

Seyhan Belediyesi’nin 18 özel sağlık kuruluşuyla imzaladığı protokolle Seyhanlıların alacağı sağlık hizmetlerinde, muayene, tahlil-tetkik ve tedavi ücretlerinde farklılık göstermekle birlikte yüzde 50’ye varan indirim imkânı sağlanıyor. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarına tedavi için giden yurttaşlar “Seyhan Kart”ı göstererek indirimlerden faydalanabiliyor.

 “AMAÇ SAĞLIKTA DA FIRSAT EŞİTLİĞİ”

Seyhan nüfusunun önemli bir bölümünü ekonomik sorunlar yaşayan vatandaşlardan oluştuğunu vurgulayan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Sağlık Kart” hizmetinin vatandaşlara belli oranlarda indirim sağlayacak olmasının sağlıkta fırsat eşitliğine katkı sunacağını söyledi.

SAĞLIK KARTI  18 SAĞLIK KURULUŞU İLE PROTOKOL YAPILDI
SAĞLIK KARTI 18 SAĞLIK KURULUŞU İLE PROTOKOL YAPILDI

BENZER HABERLER

Seyhan Belediyesi’nin Dayanışma Ağına Yoğun İlgi

Seyhan Belediyesi Emekçilerinin Promosyon Sevinci

Seyhan Belediyesi’nde Ramazan Seferberliği

Akay ‘Sağlık Kart’ uygulamamızı geçtiğimiz yıl başlatmıştık

Başkan Akay, “Sağlıklı ve mutlu bir toplum hedefiyle ‘Sağlık Kart’ uygulamamızı geçtiğimiz yıl başlatmıştık. ‘Herkes için sağlık’ ve ‘sağlıkta eşitlik’ ilkesiyle, Seyhanlı hemşerilerimize sunduğumuz hizmetin olumlu sonuçlarını görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şu ana kadar ‘Sağlık Kart’ almamış vatandaşlarımız bir defaya mahsus olarak belediyemize başvuru yaparak herhangi bir ücret ödemeden Sağlık Kart’larını temin edebilir ve anlaşmalı sağlık kuruluşlarındaki sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilir” diye konuştu.

“Sağlık Kart” ile ilgili tüm bilgiler ve hastane listesi, Seyhan Belediyesi’nin resmi web sitesindeki “Sağlık” bölümünden güncel olarak takip edilebilecek.  

İLGİNİZİDE ÇEKEBİLECEK HABERLER

Seyhan Belediyesi Bir İlki Daha Hayata Geçirdi

Özülkü Seyhan Belediyesi Faaliyet Raporlarını Bombaladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir