Ferruh Doğan iş hayatının dışında sosyal çevresindeki girişimlerinden dolayı yapmış olduğu başarıları

Ferruh Doğan’ı  TDH kurucusu Mustafa Sarıgül  göreve getirildi.

Mustafa Sarıgül’ün kurduğu TDP (Türkiye Değişim Partisini Partileştirmek adına Mersin İl Başkanı olarak Mersinin tanınmış  fabrikatör ,girişimci iş adamlarından Ferruh Doğan’ı  TDP kurucusu Mustafa Sarıgül  göreve getirildi.

Ferruh Doğan Mersinin Siyasetçi ve iş adamların arasında önerilen isim olarak tercih edildi.

Mersinin İş alanında başarıları , girişimciliği ,yardım severliği ile Mersin siyasetinde başarıları ile güven veren kişiliği ile taktir edilen iş adamı Ferruh Doğan Mersinin Siyasetçi ve iş adamların arasında önerilen isim olarak tercih edildi.

Ferruh Doğan iş hayatının  dışında sosyal çevresindeki girişimlerinden dolayı  yapmış olduğu başarılarını gören iş dünyası ve halkın desteği Ferruh Doğanı daima ileri götürmüştür.

Mersin halkı bir mozaik gibi her ırktan dinden yaşamını sürdüren vatandaşları

Mersin halkı bir mozaik gibi

Mersin ve çevresinde yaptığı girişimciliğinden  dolayı halkla içi içe hareket etmeyi ve halkın içinde yürümeyi kendisine görev bilmiş kişiliği ile hareket etmektedir. Ferruh Doğan Mersin halkı bir mozaik gibi her ırktan dinden yaşamını sürdüren vatandaşların gönüllerinde taht kurmayı başarmış ve bu başarıyı sürdürmenin mutluluğu içinde görevini yapmaya devam etmektedir.

Duayen siyasetçilerinden Mustafa Sarıgül Sosyal demokrat kişiliği ile tanınmış Şişli Belediye Başkanlığı görevi sırasında Türkiye’nin en ücra köşesindeki vatandaşına yardım eli uzatması ile Türkiye’nin Dışında dünya insanlığının gönüllerini feth  etmiş ayrıca gönülleri taçlandıran liderin Türkiye’de yeni ufuklar açacak olan halka birlikte değişim rüzgarları estirmek üzere kurulacak partinin Ferruh Doğan Mersin teşkilatının kurucu başkan olarak göreve layık görülen sağlık alanında üstün başarılar elde kazanan Tıbbi aromalı yağlar konusunda üretim yapan şirketin şirketin  yönetim kurulu başkanı Ferruh Doğan en kısa sürede   (TDHP ) Türkiye Değişim Hareketi Partisinin teşkilarını kuracaktır.

Güney Havadis gazetesi Yetkilileri olarak başarılı girişimci iş adamı ve siyasetçi sevilen ,önder, her alanda başarılara imza atan başarı ödüllerine sahip olan lideri başarılı iş adamı Ferruh Doğana kutlarız

MUZAFFER AYDOĞAN

3 thoughts on “TDP Mersin’de kuruluyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir