Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Seyhan Rotary Kulübü’nün toplantısına konuşmacı olarak katıldı.

***ZEYDAN KARALAR SEYHAN ROTARY KULÜBÜ’NÜN KONUĞU OLDU

*** ROTARYLERLE ORTAK PROJELERE DESTEK VERİRİZ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Seyhan Rotary Kulübü’nün konuğu oldu. Toplantılarını onurlandırdıkları için başkan Zeydan Karalar’a teşekkür eden Serdar Mart, Büyükşehir Belediyesi ile ortak projeler de yer almak istediklerini belirtti. Başkan Karalar’da ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

1976 yılında kurulan Adana Seyhan Rotary Kulübü’nde başarılı geçen bir yılın sonrasın da Prof. Dr. Cüneyt Evrüke’den başkanlık görevini devralan ve 1 Temmuz itibari göreve başlayan kulübün 44. Başkanı Serdar Mart, başkanlık görevine hızlı başladı. Divan Oteli’nde düzenlenen toplantıya Guvernör Yardımcısı Mustafa Şendağ, kulüp kurucu başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp üyeleri katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan başkan Serdar Mart ‘’Geçtiğimiz hafta devraldığımız başkanlıkla ilk toplantımızı Zeydan Karalar ile yapmak istedik, oda bizi kırmayarak toplantımıza katıldı ve bizlerle birlikte oldu. Yoğun programına rağmen toplantımıza katıldığı için başkanımıza teşekkür ediyoruz.  Adana Büyükşehir Belediyesi ile ortak projelerde de yer almak istiyoruz” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise yapacakları ve uygulayacakları belediyecilikten bahsetti. Karalar, “5 yıl Seyhan Belediyesi’nde başarılı bir belediyecilik geçirdiğimize inanıyoruz ve bu tecrübe ile Adana Büyükşehir Belediyesi olarak ta elimizden geleni yapıp tüm zorluklara rağmen bunları aşacağız. Bunu da ekibimizle, şehrin ileri gelenleri ile sivil toplum örgütleri ile kısacası tüm Adanalılarla bunu yapmak istiyoruz ve yapacağızda. Ayrıca bizden destek isteyen Adana için bir şeyler yapmak isteyen herkesinde yanın da olacağız. Bunlardan biride Rotaryler. Seyhan Rotary Kulübü’nün yaptığı projelere elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” dedi.

Toplantı sonunda Adana Seyhan Rotary Kulübü Başkanı Serdar Mart, başkan Karalar’a bir hediye takdim etti. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir