Adana’nın geçen dönem BŞB.Bşk.lığı yapmış olan Hüseyin SÖZLÜ’nün dönem için yapmış olduğu günleri seçime yakın hizmetleri yapması yarım bırakıp üstüne üstelik,ayrıca belediye’yi borç batağında bırakması yandaşlarına ihale verip zengin etmesi kadro fazlalığı olup,kendi yandaşlarına bazılarına iş imkanı bazılarınada çalışmadığı halde banga matikçi olması belediyenin kontrolsüz,harcama yapması hizmetlerin yarım kalması Adana Büyükşehir Belediyesine gelmiş geçmiş çok büyük borç batağında olması sözlü ve ekibinin vicdanı rahatmı en büyük zararı Adana’nın halkına hizmet konusunda zarar vermesi akıllara durgunluk sisteminin getirmesi SÖZLÜ ve ekibinin vicdan muamelesi yapıp vicdanları rahatmı ?? !!! seçimlerde belediye bütçesinden adaylık zamanı belediyenin imkanlarını kullanarak,bütçeden bol keseden atıp belediye hizmeti’nin Adana Tarihin’de üç sene daha geriye gitiğinin göstergesi’nin aynası olmuştur.

Birde üstüne üstelik MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin beka sorunu deyip geçmiş dönem belediye başkanı hüseyin sözlüye baş danışmanı mükafatı vermiştir.Geçmiş dönemlerin büyükşehir belediye başkanlığı yapmış olan AYTAÇ DURAĞ’I  AKP Hükümetinin açığa aldığında akalanda gel dediği günlerde partinin olan Aytaç DURAĞ’ı sahiplenemedin oysa Adana’yı partinin olan Sözlü’ye ADANA Büyükşehir Belediyesinin borç batağına bırakıp hizmetlerin üç sene geriye gititğinin mükafatı Sözlüye Baş danışmanlık vermen ,genel merkezinde vicdanlarınız sızlamıyormu.

Sözlü’nünde  Adana’nın Borç batağına sokması aklanmadan mükafatı vidanlarınızla hak ediyormu.

Başında tüyü bitmemiş yetim haklarının hakkını yemek vicdan muhakemesini yapınız.Adana halkının aklınla oynanmaması gerekiyor.

Haber MEHMET TAŞKIRAN

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir