Çar. Mar 22nd, 2023
AŞK VE SEVGİ

Bir çok kişiye seni seviyorum diyebilirsiniz hatta bir çok kişiyi de sevebilirsiniz .

Fakat aşk tabi ki gerçek aşksa bir kere yaşanır ikincisi aşk değildir ya önce aşık olduğunuz kişiden kaçıştır yada kapanmayan yarayı kapatmaya çalışmaktır Sevgi duyabilirsiniz bu bir çocuk olur bir arkadaş olur bir erkek veya bir bayan olabilir onlara seni seviyorum diye defalarca söyleyebilirsiniz.

Aşk farklıdır tek kişiye duyulur çoğul değildir gözlerine baktığınızda içiniz titriyorsa onu görmediğiniz zaman yaşamadığınızı hissediyorsanız uykularınız kaçıyorsa onsuz yapamayacağınızı anladıysanız işte bu aşktır.

Sevdiğiniz kişi veya kişileri de özleyebilir düşünebilirsiniz bunu aşkla karıştırmayın En kötüsü de sevgi ile aşkın karıştırılması öncelikle duygularınızdan emin olmadan bunu partnerinize söylemeyin aşk önce gelir aşkın sonu sevgidir ve ölümsüzleşir Bazen insan yaşadığı duyguları aşkla karıştırabilir o yüzden iyi düşünüp karar vermelidir.

Çünkü aşk karşı tarafı üzmek yıpratmak veya yaralamak değildir eğer ki duygularınızdan emin değilseniz karşı tarafa umut vererek onu yaralamayın bir erkek veya bir kadın sadece cinsel dürtüleri için karşı cinsin duyguları ile oynayamaz tabii ki adam gibi adamsa o yüzden cinsel dürtüleriniz için kimsenin gururu ve onuru ile oynayarak yaralamayın. İste aşk ve sevgi arasında ki fark herkesi her şeyi sevebilirsiniz fakat aşık olamazsınız Kısacası AŞK çoğul değil iki kişinin tek ruh olmasıdır

SERAP OKCU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir