Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Belediyecilik sadece yol yapmak, bina yapmak değildir.
Başkan Kocaispir’den Babalar Günü Mesajı

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ‘Babalar Günü’ dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında sadece bu anlamlı günde değil, her zaman babaların gönüllerinin hoş tutulması, saygı ve sevginin en güzel şekilde gösterilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Kocaispir şunları kaydetti;

“Millet olarak bizi biz yapan en önemli unsurlardan biri de sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapımızdır. Babalarımız, bu güçlü yapının temel direğidir. Hayatımızın her anında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız, aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler.

Hayatı boyunca maddi manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler. Elbette bizler de sadece bu anlamlı günde değil, her zaman onların gönüllerini hoş tutmalı, saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz.

Bizi özveriyle büyüten, emek veren, daima sırtımızı güvenle yasladığımız babalarımız iyi ki varsınız. Babalar Günü’nüz kutlu olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir