BU NASIL BİR ÜST AKIL OYUNU…………………………………

40 yıldan fazla zamandır ülkemizin her bölgesinde, kadın, çocuk, yaşlı ve genç dinlemeden katleden aşağılık terör örgütü pkk nın temsilciliğini yapan onlarca hatta yüzlerce sözde siyasetçi İstanbul sözleşmesi için sosyal medyada halkı galeyana getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu insanlık dışı İstanbul sözleşmesinin sadece bir iki maddesi için kendilerini yırtan ama bu aşağılık terör örgütü pkk nın 40 yıldan fazla zamandır katlettiği insanlar için sesini çıkarmayan sözde siyasetçi olanlar neyin savunmasını yapıyorlar.

İstanbul sözleşmesindeki kadına ve aileye şiddete hayır diyenler bu pkk terör örgütünün 40 yıldır katlettiği kadınları, çocukları, yaşlı ve gençleri, dağa kaçırdıkları kadın ve çocukları görmezden geliyorlar.

İki yıldan fazla zamandır çocukları için eylem yapan kadınları görmeyen bu sözde siyasetçi olanlar İstanbul sözleşmesi için adeta kendilerini yırtıyorlar.

Mademki kadına ve aileye şiddete hayır diyorsunuz neden bu pkk terör örgütünün yaptıklarına hayır diyemiyorsunuz.

Yüce TÜRK meclisinde pkk terör örgütünün sözcülüğünü yapanlar siz hangi akıl tutulması ile istanbul sözleşmesini savunuyorsunuz.

Kadına şiddete hayır diyenler bu aşağılık terör örgütü olan pkk ya neden terör örgütü diyemiyorlar.
Bu aşağılık pkk terör örgütünün katlettiği kadın kadın değilmidir .
Çocukları için 2 yıldır nöbet eyleminde bulunan anneler kadın değilmidir.

40 yıldan fazla zamandır pkk terör örgütü tarafından katledilenler insan degilmi.
İnsanlık değerlerine sahip çıkamayanlar bugün İstanbul sözleşmesine sahip çıkıyorlar.
İnsanlığın en büyük düşmanı olan pkk ve diğer terör örgütlerine karşı olamayanlar bugün istanbul sözleşmesine sahip çıkmanın mücadelesini yapıyorlar.

Onbinlerce şehit ve gazilere sahip çıkmayan sözde siyasetçi olanlar sosyal medyada istanbul sözleşmesi için milleti galeyana getirmek için resmen yırtınıyorlar.

Genç yaşta kocası şehit olan çocuğu yetim bırakılan kimdir.
Evladını kaybeden anne ve babalar kimdir.

Bütün bunları görmeyen o sözde siyasetçi müsveddesi olanlar bugün çıkmış istanbul sözleşmesi için kendilerini paralıyorlar.

Yüzbinlerce insanın oy verdiği ve onu belediye başkanı olarak seçtikleri kişi belediyenin sosyal yardım bütçesinden iki sözde erkeğin bir biriyle evlenebilmesi için bir milyon TL bağış yaparak yırtınan o sözde siyasetçi bugün istanbul sözleşmesi için sosyal medyada halkı galeyana getirmek için elinden geleni yapıyor.

Tüm bu sözde siyasetçi olanların yaptıklarını görmeyenler, iki gündür sosyal medyada hiç bir gerçeği görmeden veryansın ediyorlar.

Neymiş efendim kadın hakları, neymiş efendim çocuk hakları, neymiş efendim aile hakları.

Hadi oradan insanlıktan nasibini almamış kişiler.
40 yıldan fazla zamandır pkk terör örgütüne terör örgütü diyemiyorsunuz.
Şimdide çıkmış kadın ve aile hakları savunuculuğu yapıyorsunuz.

Şimdi sizler sosyal medyada istanbul sözleşmesi için kendinizi yırtıyorsunuz ya yemezler beyler yemezler.
Millet artık sizin kim olduğunuzu çok iyi biliyor.

40 yıldan fazla zamandır onbinlerce insanımızı katleden köylerimizi yakan, kundaktaki bebeklerimi öldüren, yaşlı anne ve babalarımızı katleden aşağılık terör örgütü pkk ya terör örgütü diyemeyen sizler bugün çıkmış sözde insanlık temsilciliğine soyunuyorsunuz.

40 yıldan fazla zamandır öğretmenlerimize, askerlerimize, polisimize kurşun sıkan o aşağılık terör örgütü pkk ya terör örgütü diyemeyenler sahi siz kimsiniz.

Siz kimsiniz sahi siz kimler için mücadele ediyorsunuz insanlık onuru içinmi yoksa İnsanlığı yok etmeye çalışanların yaptıklarını ört bas etmek içinmi…………………

21 03 2021

……….SÜLEYMAN KILINÇ…………..
One thought on “Bu Nasıl Bir Üst Akıl Oyunu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir