İşte biz bu gündemi oluşturma adına göreve talibiz.

Kahraman, Ben değil biz olarak, birlikte seçimin galibi olacağız

ADANA- Türkiye Emekliler derneği Adana Şubesi Başkan Adayı Cumali Güçtekin ve ekibi adına bir basın açıklaması yapan Yusuf Kahraman, 31 Temmuz’da yapılacak olan dernek seçimi sonucunda galip gelerek, görevimizin başında olacağız dedi.

Adana’da 72 bin kişinin üzerinde bir üyesi bulunan Türkiye Emekliler derneği (TÜED) nin 31 Temmuzda yapılacak olan seçiminde Başkan adayımız Cumali Güçtekin’le beraber bir yola çıktık.

Yapılacak olan bu yolculukta, siz değerli emekli kardeşlerimizle birlikte, parolamız  ‘Ben değil, biz ve beraber olalım’ ekseni içerisinde çalışmalarımıza devam eder’ken, bu yolculuk sonucunda, emekli kardeşlerimiz ve onların çocuklarının gelecekte rahat bir nefes almalarına vesile olmak için göreve talibiz.

BEN DEĞİL BİZ
BEN DEĞİL BİZ

Bu görev bilinci içerisinde, siz değerli dostlarımızla birlikte, bu seçim sürecini sağlıklı bir şekilde yürütmenin gayreti ve çabası içerisinde seçimlerden galip bir şekilde çıkacağımızdan asla şüphemiz yoktur. Bu başarı hepimizin başarısı olacaktır.

Şu an derneğimizin mevcut yapısında bulunanlar, bu seçim sürecinde, kendileri istedikleri kadar bizlere üye listesini vermemekte ısrarcı olsunlar. Bizim için hiç önemli değil. Biz’de asla çözüm tükenmez, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Cumali Güçtekin Başkanımızın önderliğinde, halkımızla birlikte bu işin üstesinden gelebilmek adına,hep beraber olduk ve olmayada devam edeceğiz. Halkımızdan aldığımız güçle, bire bir çalışmalar sonucu, emekli kardeşlerimize ulaşmaya çalıştık. Emekli kardeşlerimizin kamuoyunda sesi ve sorunlarına çare olmak adına, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada yılmadan usanmadan sorunları haykırmaya ve çözüm üretme hedefine ulaşmak için yolculuğumuz devam ediyor.

Ülke yaşamında emeklilerin açlığa sefalete mahkum edilmesi, ülkede yaşayan bir emekli olarak elbette ağrımıza gidiyor. Bu tür sivil toplum kuruluşlarında görev alanlar, sorunları tespit edip, çözüm üretebilme adına kamuoyunda icraatleriyle gündem oluşturabilmelidir.

İşte biz bu gündemi oluşturma adına göreve talibiz.
İşte biz bu gündemi oluşturma adına göreve talibiz.
İşte biz bu gündemi oluşturma adına göreve talibiz.

Türkiye Emekliler Derneği Adana şubesinin 31 Temmuzda yapılacak olan olağan seçiminden başarıyla çıkacağız. Seçim sonrası ilk görevimiz emeklilerin yaşam seviyelerini yükseltmek adına, koordinatlı bir çalışma temposuyla, sorunları masaya yatıracağız. Burada amaç sorun tespiti ve bu sorunların çözümü için gerekirse alanlarda olarak kamuyu yaratabilme adına bir mücadele içerisinde olacağız. Dernek yan gelip yatma yeri değildir. Bizim yönetim anlayışımızda TÜED çözüm üretme yeri olacaktır.

Bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonrada derneğimizin üyesi olsun veya olmasın, Adana da emekli kardeşlerimize ulaşabilme ve derneğimizi güçlendirmek adına bir çaba içerisinde olacağız. Ama önceliğimiz şu an 31 Temmuzda yapılacak olan seçimlere odaklanmak zorundayız. Birlikte başarıp, birlikte yöneteceğiz. Sen ben yok, biz olacağız diyerek sözlerini tamamladı.

One thought on “Kahraman, Ben değil Biz Olarak, Birlikte Seçimin Galibi Olacağız”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir