Bütün alış merkezlerini kapatın. Ve vatandaşın tüm ihtiyaçlarını sizler karşılayın.

⭕ Madem bu kadar tehlikeli büyük bir salgın var ve acil tedbirlere gerek duyuluyor ve hatta halkınıza sosyal ve ekonomik zülüm etmek bile farz görülüyor ise .

Madem tam kapanma, o vakit

⭕sınırları kapatın. Lojistik taşımacılık yapılmasın bu sürede.

⭕ Bankaları kapatın..

⭕Fabrikaları kapatın

⭕ Tüm atölyeleri kapatın

⭕ Otelleri kapatın

⭕ Havaalnlarını kapatın.

⭕ Doğalgaz elektrik su telefon alacak verecek takip sayaç okuma işlerinizi de iptal edin. Adamlar hastalık kapmasın yayamasın diye..

Bütün alış merkezlerini kapatın.
Ve vatandaşın tüm ihtiyaçlarını sizler karşılayın.

Mademki ülkemizi ve vatandaşın geleceğini düşünüyorsunuz iç işleri bakanlığı bir talimat ile vatandaşa ulaşılması gereken tüm işleri yerel hizmetlerden sorumlu olan belediyelere yaptırın.

Bundan kısa süre önce sebze ve meyvelerdeki fiat artışını engellemek için açılan tanzim satış yerleri bu tam kapanma süresince neden uygulanmıyor.

Mademki bu vatandaş siz ülkeyi yönetenlerin umurunda ise il ilçe mülkü amiri olanların talimatları doğrultusunda halka hizmet birimleri kurulsun.
İşte o zaman gerçekten vicdan ve Liyakat sahibi olduğunuzu görebileceğiz.

Gerçekten şerefli vicdanlı halkının sağlığını ve her anlamda düşündüğünüzü iddia ediyorsunuz ya, haydi o zaman millet ile beraber el ele tutuşup hakkaniyet içinde olun.

Vatandaşı evlerine hapsederek her anlamda onları yaşamlarından koparıyorsunuz ya sizlerde sizlere ülkeyi yönetme yetkisini veren vatandaşın özellikle yaşamsal hakkı olan ekonomik sıkıntılarını giderin.

Mademki bizler vatandaş olarak sizlerin almış olduğu kararlara riayet ediyor isek, sizlerde bizlerin tüm ihtiyaçlarını bu zorunlu kapatma döneminde karşılayın.

Bir yıldan fazla zamandır aç kapa sisteminde olan esnafların temel sorunlarını temelden çözün.
Esnafların borçlarını sıfır faizle erteleyen bir yasa çıkarın.
Esnafa ve çalışanlarına bir nefes aldırın.

Yeri zamanı geldiğinde bizlere iban numarası vererek bizlerden para istiyordunuz,ya şimdi de bizler millet olarak sizlere iban numarası veriyoruz.
Bizlerden yıllardır aldıklarınızı bir sefere mahsus bizlere iade edin.

TBMM meclisinde bulunan tüm siyasi partilerin milletvekilleri mademki sizler gerçekten erdemli ve namuslu insanlarsınız vatandaşın vermiş olduğu vergilerden almış olduğunuz maaşlarınızın 1 yıllık tutarını bu millete geri iade edin..

Madem bu kadar tehlikeli büyük bir salgın var
Madem bu kadar tehlikeli büyük bir salgın var

Türkiye cumhuriyeti,ni yöneten idareciler bunları yapmaya yüreğiniz yetiyorsa İşte o zaman sizin gerçekten vicdan sahibi namuslu ve şerefli olduğunuzu ve milletinizin yanında olduğunuzu kabul edeceğiz………………………….

Milletine hizmet etmek hakka ibadet etmektir……

HAYDİ BAKALIM MİLLİ GÖREV SİZLERİ BEKLİYOR TÜRKİYE CUMHURİYETİ,Nİ YÖNETENLER VE TBMM MECLİSİNDE BULUNAN TÜM MİLLETVEKİLİ OLANLAR………………………………

30 04 2021

…………SÜLEYMAN KILINÇ…………
2 thoughts on “Kapanmakmı !! Kapatılmakmı ??”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir