Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

Validen Kadın Çalışanlara Sürpriz Kutlama

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tekstil fabrikalarındaki yüzlerce kadın çalışanı ziyaret ederek onlara çiçek takdim etti.Vali Sonel; ayrıca Tekstil Fabrikasında kadın çalışanlar ile öğle yemeği yiyerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yaptırdığı pastayı da fabrika çalışanlarıyla birlikte kesti.
Vali Sonel burada yaptığı açıklamada;
“Kadınlar bizim için sadece yılın belirli gün ve haftalarında değil yılın her günü hatırlanması gereken kıymetli anamız,eşimiz,kızımız,kardeşimiz ve arkadaşlarımızdır. Kadınlar toplumumuzun en önemli yapı taşlarından biridir.Bugün ihracat yapan tekstil fabrikamızdayız.Burada yüzlerce kadın çalışanımız var.Onları ziyaret ettik, günlerini kutladık.Bir de sürpriz yaparak tekstilde çalışan 300 kadın çalışanımıza Trabzon-Rize Gezisi sözümüzü verdik.” diyerek duygularını dile getirdi. 
Fabrikada çalışanlar ise kendilerine iş imkanı sağlayan ve kendilerini ziyaret ederek moral veren Vali Sonel’e teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir