Zafer Dolu Unutulmaz Müze

Zafer Dolu Unutulmaz Müze

Çanakkale Zaferi’nin Ruhu Adana’ya Taşınıyor!

Adana halkını ilklerle buluşturarak özel deneyimler yaşatan, gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin yeni alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, “Çanakkale’den Cumhuriyet’e Gerçek Tarihi Objeler ve Fotoğraflar Müzesi” sergisi ile ziyaretçilerini zaman yolculuğuna çıkarıyor. Kahramanlıkla dolu tarihimizi yansıtan sergi 12 Mart’a kadar 01 Burda AVM’de ziyaretçileriyle buluşuyor…

01 Burda’da Zafer Dolu Unutulmaz Müze

Gelişen ve büyüyen Çukurova Bölgesi’nin alışveriş ve yaşam merkezi 01 Burda AVM, “Çanakkale’den Cumhuriyet’e Gerçek Tarihi Objeler ve Fotoğraflar Müzesi” etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Büyük Çanakkale Zaferi’nin anıldığı müzede; savaş döneminden kalma objeler, cam fanusta sergileniyor. Ziyaretçiler 12 Mart’a kadar devam edecek etkinlikte, döneme ait savaşın ve askerlerimizin fotoğrafları ile adeta bir zaman yolculuğuna çıkma imkânı yakalıyor.

Yediden yetmişe herkesin ilgisini çekecek olan müze, atalarımızın kahramanlıklarıyla dolu tarihimizi yansıtıyor. 01 Burda AVM’de sergilenen tarihi objeler müzesi, sizleri o unutulmaz anlara götürüyor. Göğsümüzü kabartan atalarımıza saygı niteliğindeki müze, Adanalılar ile buluşuyor.

Adanalılara her zaman özel deneyimler yaşatan 01 Burda AVM, aldığı üst düzey hijyen önlemleriyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Elçin Tekirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir