VALİ ELBAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİNDE BULUNDU

Elban Şehit Ailelerine Ziyaret

VALİ ELBAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİNDE BULUNDU

Vali Süleyman Elban Şehit Polis Memuru Volkan Çay’ın Sarıçam ilçesi Mustafalar Mahallesi’nde ikamet eden ailesini ziyaret etti.
Şehidin ailesinin Kurban Bayramı’nı kutlayan Vali Elban ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, canımızdan değerli bildiğimiz bu toprakların bizlere şehitlerimizin eşsiz fedakarlığı sayesinde vatan olduğunu belirterek “Ne şehitlerimizin ne gazilerimizin ne de onları vatan, bayrak, millet aşkıyla büyüten anne ve babalarımızın hakkını ödeyebiliriz. Vatan sevdalısı kahramanlarımızın ailelerine sahip çıkmak millet olarak en büyük sorumluluğumuz, her şeyden önce vefa borcumuzdur.” dedi.
Şehit Polis Memuru Volkan Çay’ın ailesine gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Vali Elban daha sonra Şehit Polis Memuru Kadir Özkara’nın ailesini ziyaret etti. Şehidin ailesiyle görüşerek Kurban Bayramlarını kutlayan Vali Elban; ülkemizin geleceğini, milletimizin birliğini ve huzurunu hedef alan tüm tehditlere karşı kahramanca mücadele ederek şehadete yürüyen tüm vatan evlatlarına Allah’tan rahmet dilediğini sözlerine ekledi.
Ziyaretlerde aziz şehitlerimiz dualarla yad edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.